Welcome to e-CDD.pl :: Forum Wsparcia Technicznego

Witaj!

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego marek tj. CHUWI, AiWatch, ZGPAX i tym podobne.

Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z forum.

Wszystkie najnowsze oprogramowania, ROMy, sterowniki i inne znajdziesz w skecji Pobieralnia !

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
pakierhakierxd

Chuwi hi 8 pro

Witam czy wam też tablet nawet jak jest nie używany je sporo baterii na android jak i na Windows 😂

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Windowsa mam oryginalny obraz a androida z forum.

Większość używam androida jakoś tam bardzo słabo w Deep sleep przechodzi.

Aktualizacja BIOSu. Jeśli nie pomaga to prostu masz wydanie, które cierpi na taką przypadłość.. bo rozumiem, że gdy wyłączysz tablet to urządzenie już nie pobiera tak drastycznie baterii?

No więc ciężko coś ogarnąć. Może na zagranicznych forach znajdziesz jakiś fix.. niestety nie mamy już żadnego egzemplarza tego modelu na dziale, więc raczej nie pomogę.

Pobierz  Hi8 Pro_BIOS_05  . Zawartość katalogu "D2D3_Hi8ProA1.230_0524" wrzucasz na pena i potem bootujesz to na tablecie (tak jak Windowsa). No i rozpocznie się flashowanie BIOSu.

Wgrałem ale dalej coś je, choć zauważyłem że w Windows zaczęło pokazywać baterie 4000 mah wcześniej nie wiem czemu pokazywalo 3000

Już nie mam siły na trzymanie tego tabletu na baterii że aż się zastanawiam nad go sprzedaniem i kupnem czegoś na android np Lenovo s8 czy Lenovo tab 3 8 czy Samsung Galaxy tab 4 10.1

Odlaczam tablet od ładowania rano wstaje patrzę i uciekło np 40 procent :(

Trafiłeś prawdopodobnie na wadliwy egzemplarz pod względem baterii niestety takie już są urządzenia z Chin.

Swoją drogą ten tablet już taki jest że lubi drenować baterie u mnie przez noc pobiera czasami do 5% baterii na androidzie ale mam greenify i wszystkie zbędne programy powyłączane z autostartu w SDmaid.Na Windowsie nie testowałem jeszcze nawet ile baterii by wzięło przez np.noc

Wydaje mi się że max 2.5 h ekranu mi wytrzyma patrzyłem to po tym jak wczoraj w 30 minut ekranu zjadł 30 procent, na Windows pisało 2h. Ogólnie system Android strasznie je, kupiłem tego taboeta dla dual os ale okazało się że głównie używam androida ☺

Wysłane z mojego Hi8 pro przy użyciu Tapatalka

Chyba sprzedam i zmienię np na Lenovo s8

Wysłane z mojego Hi8 pro przy użyciu Tapatalka

Chce ktoś kupić, dzisiaj wystawiam bo czas pracy na baterii 2.5 h ekranu android czy 2h Windows mi nic nie odpowiada, kupiłem słabszy tablet Lenovo dziś na allegro który będzie trzymał 10h ekranu i tak rzadko Windows używam wolę android na tablecie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy