Welcome to e-CDD.pl :: Forum Wsparcia Technicznego

Witaj!

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego marek tj. CHUWI, AiWatch, ZGPAX i tym podobne.

Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z forum.

Wszystkie najnowsze oprogramowania, ROMy, sterowniki i inne znajdziesz w skecji Pobieralnia !

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
woodyalen

Problem ze sterownikami Vi10

Vi10
model: CWI505
S/N Q32G221510.....8

Witam mam taki problem że usunąłem całkiem całkiem androida  i zainstalowałem system według tej instrukcji z techtablets:
Proszę się zalogować lub zarejestrować aby zobaczyć ten link.
Witam mam taki problem że usunąłem całkiem całkiem androida  i zainstalowałem system według tej instrukcji z techtablets (wtedy nie było jeszcze tego forum albo ja o nim nie wiedziałem):
Wszystko działało ok, niestety niedawno po mniej więcej roku musiałem zrobić formata. Znowu zrobiłem wszytko według instrukcji niestety nie mam: dotyku dźwięku i WFifi reszta działa. Próbowałem chyba z 5 razy za każdym razem to samo. Mógłbym prosić o działający obraz windowsa 8.1 z wbudowanymi sterownikami. Albo paczkę sterowników którą będę mógł zainstalować na czystego windowsa.

Nie mamy oficjalnego wsparcie dla Vi10. Proszę spróbować obrazem z angielskiego forum: forum.chuwi.com

Faktycznie obraz z forum.chuwi.com  pomógł i wszystko działa (a raczej działało ok) z wyjątkiem tylnej kamery która i tak jest mi niepotrzebna. Mam niestety nowy problem miałem tablet podpięty pod monitor i pod wzmacniacz audio. Wszystko działo ok. ale jak go wyłączyłem i włączyłem ponownie to nie mam dźwięku. W sterownikach pokazuje że wszystko jest ok, ten zielony pasek przy pasku głośności w Windows też pulsuje, ale dźwięku nie słychać ani na kolumnach ani na wbudowanych głośnikach (po wypięci kabla jack). Jak podepnę słuchawki to słyszę tylko trzaski. Jest możliwe że jakieś przepięcie na wzmacniaczu (czasem kopie on prądem :D) spaliło jacka i wbudowane głośniki? Czy to raczej coś w sofcie się wysypało nagle?

Spięcie mogło uszkodzić jacka.

A testowałeś inne urządzenia? Podłączając je przed uruchomienie urządzenia lub już po uruchomieniu systemu?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy