Welcome to e-CDD.pl :: Forum Wsparcia Technicznego

Witaj!

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego marek tj. CHUWI, AiWatch, ZGPAX i tym podobne.

Zarejestruj się, aby w pełni korzystać z forum.

Wszystkie najnowsze oprogramowania, ROMy, sterowniki i inne znajdziesz w skecji Pobieralnia !

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
luki_nni

Jaka karta microSD?

Witam, wczoraj stałem sie posiadaczem w/w sprzeta i mam pytanko jak w temacie, żeby nie kupić babola. Jaka klasa i max rozmiar kart można zastosować wszędzie jest podane 64GB ale jaka klasa karty? Wcześniej ktoś pisał że wsadził kartę 128GB. Z góry dzieki za info

Testowałem (ale tylko chwilę) Toschibę Exceria 128GB (UHS-I U3) i widział ją.

Jednak normalnie korzystam z ADATA Premiere 64GB (UHS-I U1) i jest OK. Przeniosłem na nią foldery użytkownika, ustaliłem ją punktem instalacji aplikacji METRO oraz stworzyłem link folderu /Windows/Installer (zajmuje ~4GB na czystym systemie) i nie sprawia to żadnych problemów.

Sent using C6833 - AICP 7.0/GreatDevs

W zależności od modelu. W starych wydaniach Hi8 nie widziało 128GB, ale w tych od 05.2016 już tak. Hi8 Pro podobnie - początkowe modele nie widziały 128GB, zaś te obecne czytają bez problemu.

Nowe modele tj. HiBook, Hi10, Hi12 czytają bez problemu.

Co do klasy karty to nie wiem jak to się ma z każdą jedną - ja korzystam z Kingstona 128GB Class 10.

Oczywiście z reguły maksymalnie można wkładać do 64GB i to jest zalecane :).

Dziwne, bo mam stary a Toshiba była normalnie widziana.

To może być tak samo, jak z Xperią Play: Oficjalnie wspiera max 32GB, większość 64GB nie zadziała, ale Sandisk Mobile Ultra (szaro-czerwony) zadziała (biało-szary już nie :P).

Też mi się tak wydaje. Póki co nie mam innych kart 128GB, żeby to sprawdzić.  Proszę się zalogować lub zarejestrować aby zobaczyć ten link.  jak przyjdzie Ci ta karta to sprawdź i napisz nam czy działa ;).

panowie kupiłem 128GB a dostałem 256GB wszystko śmiga aż miło :) WIN10 i ANDROID 5.1 widzi całe 256GB także sprawdzony temat 

napiszcie proszę jak zrobić zrzut ekranu w naszych Chuwi to wrzuce fotki :)

Jak masz klawiature to PrtScr i do painta :). Nie mam teraz jak sprawdzić, ale wydaje mi się, że dało rade za pomocą POWER + VOL- albo VOL+ , ale nie jestem pewien.

Co do karty to jesteś pewien, że dostałeś faktyczne 256GB :D ? Nie chcę nic sugerować, ale z doświadczenia wiem, że tego typu sytuacja najczęściej zdarzają się z fake kartami. Jak podasz linka gdzie kupiłeś, albo jakiś screen czy model karty to chętnie lukne co to za wynalazek.

sorki za jakość robione tel.

PS. nie dziala ten skrót power i vol - lub + walczyłem z tym 

aaa zapomniałem o najważniejszym kupiłem karte 128GB a dostałem 256GB od takie drugie tyle gratis :)

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby zobaczyć ten attachment.

Miałem kilka podobnych kart... ba.. nawet 512GB :) i w rzeczywistości miała 8GB. Inne nawet po 1GB - są to typowe chińskie wynalazki.

Nie chcę się tu spierać, ale wydaje mi się, że to jest zwykła fake karta, no ale, zobaczysz sam jak ciut bardziej ją zapełnisz. Jeśli jest tak jak mówię, to powinny znikać z niej zapisane dane. Napisz pózniej czy działa prawidłowo ;). 

no to troche potrwa zanim zapełnię ją w ilości mogącej uwiarygodnić rzeczywistą pojemność :) jestem dobrej myśli :P

Skorzystaj z aplikacji FakeFlashTest. Ona sprawdzi oryginalną pojemność karty (choć chwilę to potrwa i usunie z niej wszelkie dane).

Sent using XT1562 - Resurrection Remix/Optimus Kernel

Witam

Ja ma problem z karta sd w moim tablecie huwi 8 pro. Na poczatku czytał wszytskie karty i 64gb która miałem i 128gb która kupiłem niedawno.Teraz wogóle ich nie widzi.Tzn czasami widzi czasami nie teraz nie widzi zadnej. A wczesniej je widział.Jak sie je podłaczy przez usb typu c to widzi obydwie.Co jest grane?

2 godziny temu, pawel21l napisał:

Witam

Ja ma problem z karta sd w moim tablecie huwi 8 pro. Na poczatku czytał wszytskie karty i 64gb która miałem i 128gb która kupiłem niedawno.Teraz wogóle ich nie widzi.Tzn czasami widzi czasami nie teraz nie widzi zadnej. A wczesniej je widział.Jak sie je podłaczy przez usb typu c to widzi obydwie.Co jest grane?

Rozumiem, że na Androidzie i Windowsie taka sama sytuacja?

Próbowałeś z mniejszymi kartami?

Co konkretnie podłączasz przez USB-C ? Zewnętrzny czytnik kart?

22 godziny temu, barciol napisał:

Zewnętrzny czytnik kart?

Innej opcji nie ma :P

Jednak jeśli tablet ma problem z 2 kartami SD, różnych producentów, na 2 różnych systemach, to jednak skłaniałbym się w kierunku uszkodzenia slotu kart SD.
Nie wciskałeś za mocno? Albo nie grzebałeś/czyściłeś jakimiś drucikami?

29 minut temu, ch3mn3y napisał:

A kto wie co tam kolega podłączał przez USB typu C :D.

Dnia 24.11.2016 o 19:40, ch3mn3y napisał:

Jednak jeśli tablet ma problem z 2 kartami SD, różnych producentów, na 2 różnych systemach, to jednak skłaniałbym się w kierunku uszkodzenia slotu kart SD.
Nie wciskałeś za mocno? Albo nie grzebałeś/czyściłeś jakimiś drucikami?

A ja zrobiłbym aktualizację BIOS. Często rozwiązuje ten problem.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby zobaczyć ten link.  a czy podejmowałeś jakieś kroki? Czy tablet żyje własnym życiem? Aktualizowałeś BIOSa? Czy masz jakieś problemy w menadżerze urządzeń Windows? 

Może to świadczyć o uszkodzonym porcie, chociaż BIOS też może być tutaj przyczyną.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby zobaczyć ten link. nie ma problemu, skontaktuj się z serwisem na adres serwis@e-cdd.pl.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy