monisia198410

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O monisia198410

 • Ranga
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć Kobieta
 1. Podłączyłam tablet do prądu, klikam resetuj ustawienia do początkowej wersji...... wgrało się 31% i nic dalej się nie dzieje...czy coś mogę zrobić?
 2. nie podepnie klawiatury bo etui nie ma "dziurek" żeby wpiąć tablet do klawiatury jedynie taka klawiatura na bluetooth
 3. Windows 10 zamiast android

  Witam mam tablet Chuwi Hi10 który ma dwa systemy Android i Windows 10 chciałabym zapytać czy można usunąć androida żeby został sam windows czy nie?

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy