skyline89

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

O skyline89

 • Ranga
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 1. HI10 Pro Posiada 2 pełne usb?

  Zatem do wersji podstawowej podłącze bez problemy dysk 1 TB / modem zewnętrzny. Istnieje taka możliwość podłączenia do HI10 Pro? Poprzez klawiaturę dedykowana / MicroUsb -C ? @Barciol Dziękuję za szybką odpowiedz.
 2. Witam. Jestem zainteresowany zakupem modelu HI10 projednak na połowie Materiałów posiada on pełne usb 2.0 oraz usb 3.1 a na drugiej połowie materiałów posiada tylko usc mikro - typ C. Może ktoś wyjaśnić różnice? Z góry dziekuje.

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy