jack78

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O jack78

 • Ranga
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 1. Klawiaturę juz mam dedykowaną, więc zakup etui z klawiaturą bluetooth odpada.
 2. Tam nie znalazłem sterów dla Z8350, ale dzięki programikowi DoubleDriver przygotowałem sobie paczkę pod model z tym prockiem.
 3. Całość, tablet plus klawiatura. Ten Alum strasznie się rysuje i brudzi od paluchów. W tym etui nie zmieści się tablet wraz z dedykowaną klawiaturą.
 4. Witam, Czy ktoś ma jakieś namiary na etui które będzie pasowało to tabletu Hi10 Pro wraz z dedykowana klawiaturą magnetyczną? Nie szukam żadnego etui typu wsuwka, lecz takiego na stałe, którego się nie zdejmuje, a które nie przeszkadza podczas pracy.

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy