Bloobik

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Bloobik

 • Ranga
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 1. Zacięty/martwy piksel ??

  Dzięki za odpowiedź, to chyba problem z matrycą, bo "piksel" zachowuje się dziwnie, na niektórych kolorach nawet go nie widać, a przy jakiejś kombinacji jest białym, a przy zbliżaniu w jego okolice (kilka cm od niego) np otwarte okienko Windowsa zaczyna świecić bardzo jasnym światłem. Sklep w którym niestety zakupiłem tablet tak podchodzi do sytuacji, że za 2 dni upłyną 2 tygodnie od kiedy go im przekazałem, a oni dzisiaj mają go wysłać do serwisu.
 2. Witam Mam taki problem, zakupiłem tablet HI12 z polskiego sklepu i mam chyba zacięty albo martwy piksel. Dlaczego chyba ? bo piksel świeci na biało (prawdopodobnie, bo jest taki drobny, że trudno stwierdzić) ale dopiero jak np. włączę białą stronę przeglądarki i wyświetli mi się klawiatura na ciemnoszarym tle. Dopiero wtedy widać mała jasną kropkę na klawiaturze przy jednej z liter. Dopiero wówczas widać ten piksel np. na tapecie. Przy testach ekranu na różnych kolorach w tym nawet na czarnym nie widać go, dopiero właśnie po takiej kombinacji. O co chodzi, czy on zacina się przy jakiejś kombinacji kolorów ? Złożyłem reklamację do sklepu, chcą go wysłać na serwis. Czy da się go jakoś odblokować ? Czy w ogóle takie przypadki są do reklamowania ? Do tego, czy przy przechylaniu tabletu na boki powinien wydawać on jakieś dźwięki, jakby coś się delikatnie przesuwało pod pokrywą? :)

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy