kamil0

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

O kamil0

  • Ranga
    Nowicjusz

Informacje

  • Płeć Mężczyzna
  1. Witam mam pewien problem mam tablet chuwi vi8 plus dual boot w tablecie miałem mało pamięci dla windows'a wiec postanowiłem aby się go pozbyć wiec zainstalowałem jeszcze raz windows 10 32 bit został zainstalowany wszystko ok sterowniki zostały pobrane z strony chuwi niestety zostało się jedno urządzenie nie zainstalowane myśląc i szukając możliwe ze jest to Bluetooth ale nie jest to takie ważne problem pojawia się dopiero po ponownym uruchomieniu wtedy dotyk przestaje działać tak jak powinien czyli działa ale kilka się nie w tym miejscu co potrzeba jest to odległość ok.5cm od nacisku palca na dotyk aby działał muszę ponownie instalować sterownik do urządzenia i dotyk zaczyna działać myślałem ze może to nie ten sterownik lecz tylko on działa reszta się instaluje lecz niestety dotyk nie działa wcale nawet logo windows. Proszę o pomoc bo ja już nie wiem jak to naprawić a tablet został kupiony w grudniu wiec jest on prawie nowy a już nie działa :( Mogę przesłać film pokazujący co się dzieje i jak to działa.

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy