Michał

Administrator
 • Zawartość

  126
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Michał

 1. A gdzie zakupiłeś swoje urządzenie? Jesteś pewny, że numer seryjny z tylnej obudowy zgadza się z tym, który jest zaszyty w Biosie?
 2. Z tego samego źródła co w pierwszym poście tego wątku. Niestety aktualnie Chuwi ma zapchany dropbox. Trzeba poczekać kilka dni aż wrócą do pracy po świętach chińskich i odblokują.
 3. A czy możesz zobaczyć jak wygląda sprawa przy skalowaniu 100%
 4. Opisujesz problem Hi12 w nowej wersji z CPU z8350. Problem jest już zgłoszony. Wygląda na to, że CHUWI zrobiło ten sam błąd co w pierwszych partiach z poprzednim procesorem. Niestety aktualnie dostępny BIOS zbrickuje urządzenie więc trzeba poczekać chwilę aż w Chinach skończą się dni wolne i dostaniemy nowy plik. Winda chodzi wolno ponieważ ściąga aktualizacje w tle. Ponieważ pliki ściągane są z chińskich serwerów trochę to trwa. Po ściągnięciu wszystkich aktualizacji odczujesz wyraźną różnicę.
 5. problem ze slotem microSD

  Możesz spróbować. Jednak jeśli problem dotyczy obydwu systemów - może być ciężko. Jeśli to nie pomoże, spróbowałbym również flashowania BIOS.
 6. Bootowanie z pendrive

  A może problem tkwi w obrazie? Skąd pobrałeś Windows?
 7. Problem z ładowaniem baterii

  Jeśli na Andku wszystko śmiga to tylko nic jak reinstalować Windę. I to na wersję 10 jak wspomniał ch3mn3y
 8. Problem ze sterownikami Vi10

  Stawiałbym na wersję ch3mn3ego
 9. Problem ze sterownikami Vi10

  Nie mamy oficjalnego wsparcie dla Vi10. Proszę spróbować obrazem z angielskiego forum: forum.chuwi.com
 10. Problem z ładowaniem baterii

  1. Czy próbowałeś na innym kablu USB? 2. Nie napisałeś, o który chodzi model.
 11. A ja standardowo poleciłbym aktualizację BIOS.
 12. bledne sterowniki (??)

  A tymi próbowałeś? http://e-cdd.pl/urzadzenia/hi8/backup05.zip
 13. Jaka karta microSD?

  A ja zrobiłbym aktualizację BIOS. Często rozwiązuje ten problem.
 14. Klawiatura i wygaszanie ekranu

  Wg mnie problem opisany przez Ciebie nie dotyczy BIOSu. Jednak jeśli chcesz spróbować - wszystko masz tutaj: http://forum.chuwi.com/forum.php?mod=forumdisplay&fid=83&filter=typeid&typeid=1 Co to znaczy, że ekran świeci się na czarno? Nie widać nic oprócz podświetlenia? Jeśli tak - to wskazywałoby na źle podłączoną którąś taśmę.
 15. @chamskoJeśli chcesz napisać do wsparcia producenta - trzeba to zrobić tutaj: en.chuwi.com
 16. Nówka Hi8 - wolne ładowanie

  @chamskoCzytając Twoje różne wypowiedzi sugerowałbym zacząć od aktualizacji BIOS (tylko dobierz dobry plik na podstawie numeru seryjnego). Dopiero potem zacznij zabawę z Windą. Tablet był kupiony u nas? Jeśli tak - opisz wszystkie problemy i wyślij do nas. My się tym zajmiemy. Jakby co - tutaj masz wszystko: http://forum.chuwi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=138&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D9
 17. Już działa.. Biedaczysko ominięty został przy przeniesieniu na nowy serwer.
 18. Problem z WiFi w Chuwi Hi8

  Nie, coś musiałeś wrzucić nie tak w linku. Ten jest poprawny: http://forum.chuwi.com/thread-138-1-1.html
 19. Bootowanie z pendrive

  Najczęściej menu zostanie wywołane przez wciskanie klawisza F7 zaraz po uruchomieniu zasilania.
 20. bluetooth w Windows

  Proszę podać numer seryjny urządzenia.
 21. Nie widzę wśród korespondencji mailowej zgłoszenia od użytkownika "zorbek".
 22. Co z tym Windowsem?

  Hmm.. Nie przypominam sobie odpowiedzi "pełnej oburzenia". Wszelkie niezbędne pliki znajdzie Pan tutaj: http://forum.chuwi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2009&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D8 Jeśli zakup został dokonany w ramach naszej dystrybucji - może Pan go reklamować.
 23. Jaka folia ochronna?

  Potrafię odpowiedzieć na pytanie pierwsze: tak, pod folią z nadrukami jest jeszcze jedna folia.
 24. Nówka Hi8 - wolne ładowanie

  Najlepszym rozwiązaniem, które jak widzę dotąd nie padło jest instalacja z obrazu windowsa zamieszczonego na oficjalnym forum CHUWI: http://forum.chuwi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=138&extra=page%3D1%26filter%3Dtypeid%26typeid%3D9 Proszę zwrócić uwagę, że dla urządzeń zakupionych po maju są oddzielne pliki. Zaletą takiej instalacji jest to, że nie trzeba instalować dodatkowych sterowników. Wszystko jest już w obrazie systemu. Poniżej natomiast paczka ze wszystkimi sterownikami, które zostały pobrane z egzemplarza najnowszej serii Hi8 programem Double Driver: Proponuję zainstalować je właśnie tym programem poprzez funkcję "restore" i wskazanie poniższej paczki: e-cdd.pl/urzadzenia/hi8/backup05.zip Jeśli to nie pomoże - jestem za aktualizacją BIOS. Pliki dostępne również na stronie forum CHUWI, w pierwszym zamieszczonym odnośniku.

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy