Sebek

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Sebek

 • Ranga
  Nowicjusz

Informacje

 • Płeć Mężczyzna
 1. inne urządzenia aiwatch

  @up Wiedz tylko jedno teraz 80% smartfonów z chin jest na dosyć wysokim poziomie. Trzeba tylko poszukać.
 2. Chuwi w Polsce ?

  Ja chyba zamówię Hi10 z ali, chyba że będzie dostępny jeszcze w styczniu w Polsce.
 3. inne urządzenia aiwatch

  @up Człowieku co ty pieprzysz ? Bluboo jest naprawdę dobrą marką i mogę za nią poświadczyć ponieważ mam sporą styczność z chińskimi telefonami, a sam Bluboo jest bardzo dobry, zresztą Ulefone też jest całkiem dobry. Nie wiem czy się orientujecie ale ostatnio Chińczycy robią naprawdę dobre urządzenia, a głównie mowa tu o smartfonach. Mogę nawet powiedzieć że biją one budżetowe flagowce.
 4. Chuwi w Polsce ?

  Hejka, przybyłem do Was rodacy z techtaba. Wreszcie widać że ktoś z Polaków wziął się za Chuwi :). Jakie macie plany odnośnie tej marki ? Będą dostępne inne modele ? Jak wygląda wsparcie - będziecie rozwijać oprogramowanie ? Pozdrawiam

O nas

Serwis e-CDD.pl to forum wsparcia technicznego, którego celem jest rozwój popularnych chińskich marek na polskim rynku. Szczególny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta. Staramy się rozwijać oprogramowania, rozmawiać ze społecznością jak i producentem, aby stworzyć coś własnego, unikalnego na polski rynek. Jesteśmy dla Ciebie!

Serwis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dot. obsługi gwarancyjnej oraz serwisu pogwarancyjnego informujemy, że uruchomiliśmy serwis specjalizujący się w naprawach naszych urządzeń. Wszystkie naprawy realizowane są zatem w Polsce, na oryginalnych częściach importowanych bezpośrednio od producenta oraz w przypadku napraw pogwarancyjnych, z gwarancją jakości usługi serwisowej.

Kontakt

Dane firmy